Zabawki z drewna – powrót do przeszłości

Zabawki z drewna były pierwszymi zabawkami jakie powstały na świecie. Miały bardzo prosty i naturalny kształt. Takie właśnie zabawki świetnie pobudzają wyobraźnie dziecka, a rodziców czy dziadków przenoszą myślami do ich dzieciństwa i miłych wspomnień. Proste i naturalne zabawki są najlepszym sposobem inspiracji do wspaniałej zabawy.

Obecnie zabawki z drewna stanowią mały procent wszystkich produkowanych zabawek na świecie. W dzisiejszych czasach plastik zdecydowanie zastąpił wszystkie inne materiały do produkcji zabawek dla dzieci. Jednak moda na drewniane zabawki powraca. Zabawki te ponownie stają się bardzo popularne oraz ponadczasowe. Dzięki rozwojowi technologicznego, dzisiejsze drewniane zabawki są wykonywane z większą precyzją, a jednocześnie ciągle zachwycają swoją prostotą.

Drewniane zabawki to zabawki ekologiczne

Ważną cechą zabawek drewnianych jest również to, że są to zabawki ekologiczne. Kupując je, nie niszczymy środowiska plastikiem, a nasze dzieci podczas zabawy nie mają styczności ze sztucznym tworzywem.

Drewniane zabawki edukacyjne

Zabawki są przedmiotami wykonanymi głównie do celów zabawowych, jednak spełniają one również wiele innych znaczących funkcji np. przyczyniają się do poznawania świata oraz rozwoju intelektualnego i fizycznego dziecka. Zabawki  drewniane pozytywnie wpływają na zmysły oraz rozwój psychoruchowy i koordynację u najmłodszych. Dodatkowo są minimalistyczne i wytrzymałe. Chcemy zapewnić dzieciom to co najlepsze czyli ciekawą dla nich zabawę, a jednocześnie rozwijającą ich zdolności. Oferujemy atrakcyjne i kolorowe zabawki dla chłopców oraz zabawki dla dziewczynek. W ofercie naszego sklepu ważne miejsce zajmują właśnie zabawki edukacyjne, które nie tylko bawią, ale też uczą, zaspokajają ciekawość świata, stymulują do działania oraz rozwijają wyobraźnie i kreatywność. Staramy się, aby nasze produkty pomagały rozwijać koncentrację i zdolności manualne u najmłodszych.


zabawki-edukacyjne


W naszej ofercie można znaleźć m.in.:

Zabawki-edukacyjne  - sortery, liczydła

Zabawki-drewniane -  puzzle, klocki, układanki, gry zręcznościowe
- pociąg drewniany Kolejka-drewniana-pociag-dinozaury-Montessori
- drewniana skrzynka z narzędziami dla majsterkowicza Skrzynka-z-narzedziami-drewniana-zestaw-warsztat
- i wiele wiele innych