Popularność serii L.O.L. Surprise

L.O.L. Surprise to od kilku lat największy hit wśród zabawek. Zabawki z tej serii cieszą się ogromnym zainteresowaniem dzieci, a w szczególności dziewczynek.

Sekretem tak dużej popularności zabawek L.O.L. Surprise jest szereg niespodzianek czekających na dziecko w każdym opakowaniu. Nigdy nie wiadomo jaka laleczka znajduję się w kuli. Każda zabawka z tej serii potrafi zaskoczyć. Kula jest jednocześnie opakowaniem oraz elementem zestawu i służy jako domek dla laleczki.
    

Kula z niespodzianką

Zabawa laleczką w kuli L.O.L. Surprise polega na rozpakowywaniu zawartości warstwa po warstwie. Taka forma wywołuje u dziecka jeszcze większe podekscytowanie zabawką. Kula posiada 7 warstw.

Pierwsza warstwa to sekretna wiadomość, czyli instrukcja z sekretnymi hasłami, dotycząca otwarcia kolejnych warstw kuli.
Warstwa druga to kolekcjonerskie naklejki, które przydadzą się do odgadnięcia jakie umiejętności posiada laleczka z zestawu.
Warstwa trzecia to buteleczka na wodę. Leleczki L.O.L. potrafią pluć, siusiać, płakać, dlatego niezbędna jest malutka buteleczka.
Warstwa czwarta – buciki. Rodzaj butów może świadczyć o tym jaka lalka będzie znajdować się w kuli.
Warstwa piąta to ubranko, które również tak jak buciki stanowi wskazówkę na temat lalki.
Warstwa szósta – akcesoria do strojenia. Laleczki L.O.L. bardzo lubią się stroić, dlatego zestaw do strojenia przyda się podczas zabawy.
W ostatniej siódmej warstwie znajduję się laleczka kolekcjonerska. Do samego końca dziecko nie wie jaką laleczkę znajdzie w kuli. To największa niespodzianka zabawy.

Seria L.O.L. Surprise ciągle się rozwija i powstają nowe laleczki. W kuli możemy również znaleźć nie tylko jedną laleczkę, ale też jej całą rodzinę. 
L-O-L-Surprise-mini-family
L-O-L-Surprise-Mini-Winter-Family

Obecnie na rynku można spotkać cały szereg produktów dla dzieci z motywem L.O.L. Surprise. Ubrania, biżuteria, przybory szkolne, kolorowanki oraz wiele innych akcesoriów codziennego użytku.
Pieczątki LOL Travel set w walizce


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów z serii L.O.L. Surprise.
Lalki z serii L.O.L. Surprise i inne